CJ Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Skarga na tutora Serek

4 posters

CJ Forum :: Inne :: Kosz

Go down

Skarga na tutora Serek Empty Skarga na tutora Serek

Pisanie  Brzoza Pią Sty 13, 2012 11:54 pm

Witam.
Nie wiem czy odpowiedni temat ale chciałbym zgłosić skargę na Tutora Serek.
Według mnie tutor jest kompetentny oraz nadużywa swojej pozycji na serverze, niżej chciałbym opisać całą sytuację.

Mój nick Brzooza
Grę zacząłem kilka dni temu co można zobaczyć na stronie servera. Expiłem sobie na Heaven Area na Heaven Soliderach gdzie również expił wyżej wymieniony TUTOR Serek. Zabił mnie tam raz ale postanowiłem wrócić tam znowu i expić sobie dalej. Gdy TUTOR Serek znów mnie dopadł postanowiłem uciec żeby nie zostać zabitym. Przez przypadek uderzyłem go (tak twierdzi, ale pvp miałem wyłączone. nie wiem jaka jest prawda i czy to w ogóle możliwe). Uciekłem przez bramkę lvlową po czym zostałem zablokowany ponieważ za drzwiami było PZ o czym nie miałem pojęcia. PAN TUTOR Serek zdenerwował się (pewnie z powodu, że nie mógł mnie zabić bo oczywiście tylko ON, TUTOR Serek może tam expić) i bez wyjaśnienia sytuacji (jedynie co mi napisał to bug abuse) i załączył mi bana (w dodatku namelocka co w ogóle nie ma sensu [mój nick Brzooza])
Proszę o ściągniecie bana i zdjęcie ze stanowiska TUTA szanownego Serka bądź lepszemu przyjrzeniu się pracy TUTORA Serek

Proszę o poważne rozpatrzenie tej sprawy.
Pozdrawiam, Brzoza

Brzoza

Liczba postów : 3
Join date : 13/01/2012

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  Abugutsubus Sob Sty 14, 2012 11:09 am

Jeju zbanowali mnie ;( nie przeczytałem regulaminu mimo wszystko się z nim zgodziłem Sad ależ to okropne typie wyjdź i nie wracaj akceptowałeś regulamin czyli się z nim zapoznałeś PZ bug to po prostu "Bug Abuse" więc nie dziw się że dostałeś bana fakt faktem w tej grze jest więcej bugów niż można byłoby policzyć ale świadome / nieświadome używanie ich to żadna różnica ban to ban tyle odemnie Smile

Abugutsubus

Liczba postów : 5
Join date : 29/12/2011

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  Brzoza Sob Sty 14, 2012 11:29 am

Nie mów do mnie "typie" bo się nie znamy, trochę kultury. Po drugie nigdzie nie jest napisane na stronie czy regulaminie że jest taki bug ani też nie wiadomo gdzie jest PZ a gdzie nie bo normalnie się o tym nie pamięta więc użyłem go nieświadomie, co wg mnie, nie powinno być karane od razu banem (przypominam namelockiem, nie wiem co Serkowi się nie podoba w moim nicku) lecz jakimś upomnieniem. Oczywiście pewnie nic takiego nie otrzymałem, ponieważ Serek nie mógł mnie zabić.

Brzoza

Liczba postów : 3
Join date : 13/01/2012

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  Abugutsubus Sob Sty 14, 2012 1:07 pm

Brzoza czyli rozumiem że wolałbyś ip ban ? i przez ten cały okres bana w ogóle nie grać ? nie no ok są ludzie i taborety bądź parapety jak kto woli sprawa jest krótka i do zamknięcia jeżeli w ogóle kiedykolwiek tutaj mod zajrzy Ban jest jest słuszny to raczej twój problem że "nie pamiętasz" gdzie są pz bugi bądź nie zwracasz na to uwagi bo jakoś mało komu się to zdarza 3maj się pozdrowienia płacz dalej

Abugutsubus

Liczba postów : 5
Join date : 29/12/2011

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  Brzoza Sob Sty 14, 2012 1:15 pm

Nie nie rozumiesz dlatego proszę nie odzywaj się w tym temacie, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Proszę nie udzielaj się w tą dyskusję jeżeli nie masz nic do wniesienia.

@edit
I nie chce rozmawiać z graczami bo to nie ma sensu tylko z Administracją

Brzoza

Liczba postów : 3
Join date : 13/01/2012

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  Abugutsubus Sob Sty 14, 2012 3:13 pm

jak chcesz porozmawiać z administracją to przez to forum na 100% ci się nie uda ^^

Abugutsubus

Liczba postów : 5
Join date : 29/12/2011

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  raezil Sob Sty 14, 2012 11:38 pm

Skarga na tutora Serek T2
Jesteś znudzony otsami typu LOS, WOS , WON.O czy marnymi przeróbkami NOWOTS? Zajrzyj do nas na ots o temtyce naruto o nazwie Naruto Shippuuden Story Online.
forum : shinobi-chronicles .forumpl .net

NSSO oferuje wam wiele ciekawych systemów ,własną mapę, wiele questów, dużo sag,świetną zabawę, klimat itd. Na ots można posiadać addony ,special outfity itd

Systemy i inne:
Sagi
Misje
Prace (można na nich zarobić)
profesje questowe (można zdobyć jedną z nich po wykonaniu questa. Są nimi Jiraya , Tsunade, Orochimaru, Itachi, Kakashi, Madara, Deidara )



Profesje ogólne :
Naruto
Sasuke
Sakura
Gaara
Lee
Neji
Kiba
Kakashi
Itachi
Kankuro
custom class [tworzysz swojego ninje, wlasnego, itp ]

Screeny:
Skarga na tutora Serek Scren2
Skarga na tutora Serek Scren1s
Skarga na tutora Serek 66749984
Skarga na tutora Serek 36029845
Skarga na tutora Serek 62158275
Skarga na tutora Serek 88573962
Skarga na tutora Serek Susanooc
Skarga na tutora Serek Bunshin
Skarga na tutora Serek Nejijuken


Zapraszamy do galerii NSSO na portal :nssonline .ugu.pl/gallery.html

raezil

Liczba postów : 2
Join date : 14/01/2012

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  ShinePl Sob Sty 21, 2012 3:56 pm

UP@@

SPIERDALAJ KURWA !!!!

ShinePl

Liczba postów : 61
Join date : 29/11/2011

Powrót do góry Go down

Skarga na tutora Serek Empty Re: Skarga na tutora Serek

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


CJ Forum :: Inne :: Kosz

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach