CJ Forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

"Ogarnięcie serwera"

+3
Nacipany
Anakin Skywalker
Macienty
7 posters

CJ Forum :: Inne :: Kosz

Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Macienty Pon Gru 19, 2011 3:18 pm

Crash... Czy nie żal ci tych którzy napchali Ci kieszenie forsą? Ty w zamian zjebałeś cały serwer i zostawiłeś go bez opieki. Jeżeli już zapowiadasz, że będzie cały czas admin online to powiedz kto? Szypu? Jebłem... Ty? Nie zabijaj.
Jeżeli znów masz robić gówno, i potem znowu res to wiesz co? Lepiej usiądź na swojej tłustej dupie i nic nie rób...
Macienty
Macienty

Liczba postów : 31
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Anakin Skywalker Pon Gru 19, 2011 3:29 pm

tak a ja jestem bardzo ciekawy co z tymi co mieli pacc itp albo pkt w sms shopie...

Anakin Skywalker

Liczba postów : 5
Join date : 19/12/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Nacipany Pon Gru 19, 2011 3:32 pm

Mam nadzieje ze pacc i pkt zostana z acc bo to tylko reset postaci konta powinny zostac.
Co do admina tez mam nadzieje ze Norbon awansuje na ta pozycje.
Pzdr Primo.

Nacipany

Liczba postów : 12
Join date : 03/12/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Norbon Pon Gru 19, 2011 9:06 pm

Zostawił bez opieki ... ? ; / Szkoda, że ja zapierd****** jak wół, a Ty nadal twierdzisz, że nie było opieki (Mowie o Sparking, bo tylko nim sie zajmowałem, na metka nawet nie wszedlem - nie chcialem . )

@Co do pacców i PKT :

"Ogarnięcie serwera" Accw

Norbon ~~
Norbon
Norbon

Liczba postów : 55
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Macienty Wto Gru 20, 2011 5:41 am

Uff... W końcu prawdziwe oblicze Crasha na jego avatarze. I tak zostawił bez opieki. Kurwa chłopie pomyśl. Na forum i w grze raz na ruskie święta, nawet na DBKO i Wono, Update? AHhAHAHAHHAHAHHAHAHAHA. Crash nie wie, że istnieje forum DBKO i WoNO! Dla niego zajmowanie się serwerem to dostawanie w ryj w swojej dzielnicy, i robienie resetów co miesiąc i w newsach pisać, że gramy na serio i w ogóle, że koniec z niepotrzebnymi resetami. Za miesiąc w niedzielę pisze, że maszyna była zła, a za tydzień napisze, że reset bo śnieg spadł i musiał wgrać śnieg w miastach...
Macienty
Macienty

Liczba postów : 31
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Norbon Wto Gru 20, 2011 2:09 pm

@up

Myslisz sie.. Racja, nic nie robil a to dlatego, że czekał na Jacolos'a I nie myl pojec, ze server byl nie dbany, bo ja o niego dbalem jak o swą dupe.. Takze od Sparking'a won ; ] . Mozesz sie jedynie doczepic o Update ; ) .

Norbon ~~
Norbon
Norbon

Liczba postów : 55
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Macienty Wto Gru 20, 2011 3:27 pm

Może za surowo Cię oceniłem... Btw. jeżeli masz kontakt z Crashem powiedz mu, że Jacolos ma własnego OTS`a ;/. A Crash jeżeli sam nie potrafi nic zrobić to niech nie zakłada 3 serwerów...
Macienty
Macienty

Liczba postów : 31
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Anakin Skywalker Wto Gru 20, 2011 6:24 pm

Norbon do Ciebie mam pytanie. Powiedz co rozumiesz przez opiekę servera?? Bo ani się nie logowałeś ani nic grało po 11-13 graczy z czego 10 to były boty. Zero pomocy nawet nie było Cie jak namierzyć.

A co do reszty. Weźcie wy się w końcu czymś zajmijcie. Siedzicie na tym kompie i tylko na forum dbko2 crash taki crash sraki nie robi tego robi to. Przestańcie sapać i dajcie mu pracować a nie tylko wymagać więcej i więcej. Skoro wam nie pasuje że ma z tego kasę to po chuj kupujecie pacc?? Nie rozumiem was kompletnie. Nie chce się podlizać Crashowi czy Norbonowi bo nie o to chodzi. Też mnie wkurwiają pewne rzeczy ale niektóre lepiej zachować dla siebie niż spamować forum.

Anakin Skywalker

Liczba postów : 5
Join date : 19/12/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Norbon Wto Gru 20, 2011 8:00 pm

Co rozumiem ? Naprzyklad to, ze sprawdzalem caly czas boty, tak wiem.. bocili owszem dawlem tylko Notki + Kicki, bo az bylo zal banowac.. Nawet jak liczba graczy siegała 4-5 to wszedlem zobaczyc.. I nie gadaj, ze nie . Ci co grali w tej czolowej 5-tce to mogą Ci smialo potwierdzic, np. Balti Czy tez Primo a nawet Freeqer, bo oni grali do konca ; ) . Moja glowna rolą bylo spr. botów, teraz moze sie to zmieni ; ) . Próbowalem robic eventy, rozne konkursy, ale i tak to nie pomoglo.. mimo tego ja oceniam swoja prace na BDB ... Ty to mozesz inaczej wziasc ; ) .
Norbon
Norbon

Liczba postów : 55
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Hailek Wto Gru 20, 2011 9:56 pm

A wy mi lepiej kurwa powiedzcie czemu na dbko1 jest ciagle 150/150 Very Happy

Hailek

Liczba postów : 7
Join date : 01/12/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Anakin Skywalker Sro Gru 21, 2011 2:26 pm

Norbon jak szkoda było banować?? bot to bot ban się należy. Ja nie będę Cie oceniał bo to nie moje zadanie ale było dobrze.

Anakin Skywalker

Liczba postów : 5
Join date : 19/12/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Michu Sro Gru 21, 2011 3:42 pm

norbon a jak gralo 70 osob to nie bylo ci szkoda banowac ludzi z naszego teamu, ale tych ktorych znasz dawales potem notki, o tych eventach co robiles to nie wspomne, bylem na jednym evencie wiedza o db wygralem go, niby glowna nagroda 6kk, tylko ze to nie bylo tak ze dal mi 6kk, tylko postawil moba ktorego musialem bic z 30min-1h to az mi sie odechcialo bo na expie mialem po 10kk xd

Michu

Liczba postów : 9
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Nacipany Sro Gru 21, 2011 4:16 pm

Michu tylko ze on nie mial komendy zeby dac Ci tego expa... Coz sie przyjebaliscie Norbona dobrze wykonywal swoja prace i tyle ...

Nacipany

Liczba postów : 12
Join date : 03/12/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Tenzo Czw Gru 29, 2011 11:26 am

Ja nic nie bd oceniał bo tak naprawde jak by Crashowi nic sie nie chciało to by nawet update nie robił wogole ale robi...
Tenzo
Tenzo

Liczba postów : 15
Join date : 11/12/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Macienty Czw Gru 29, 2011 3:07 pm

Kurwa jakie update kolego? Zrobił update przez 1szy tydzień dbko2 i spokój. Widzę, że dla Cb i dla niego update to to samo co res charów...
Macienty
Macienty

Liczba postów : 31
Join date : 27/11/2011

Powrót do góry Go down

"Ogarnięcie serwera" Empty Re: "Ogarnięcie serwera"

Pisanie  Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

CJ Forum :: Inne :: Kosz

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach